Acun Ilıcalı’dan Aziz Yıldırım’a zehir zemberek sözler: Komple yalan

Fenerbahçe’de Ali Koç’un yönetimine giren Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım’ın kendisi hakkındaki açıklamalarına cevap verdi.

“FENERBAHÇE’NİN SORUNU BU İÇERDEKİ KAVGALAR”

TV 100’de yayınlanan ve Candaş Tolga Işık’ın sunduğu Az Önce Konuştum programında konuşan Ilıcalı, “Aziz Yıldırım’ın ‘Adnan Hocacı’ suçlaması için ne diyeceksin?” sorusuna, “Çok üzücü! Aziz Yıldırım, Fenerbahçe’ye başkanlığı çok istiyor olabilir. Seçimde hezimetle ayrıldı, içinde bir şey yaşıyorlar olabilir. Ancak başkan olabilmek için bir Fenerbahçeliyi karalamak bana üzücü geliyor. Fenerbahçe’nin sorunu bu içerideki kavgalar. Suçlama çok çirkin olduğu için cevap vermek durumundayım. 35 yıl önceki konudan bir yere varmaya çalışırsa, bu art niyet. 35 yıl önce görüştüğümüzü açıkladım. Bir sohbet için gittim ‘Fakirlere yardım et, insanlara destek ol’ gibi Müslümanlığın güzel yanlarıydı. 18 yaşındaydım. Aziz Yıldırım’ın başkanlık döneminde Fenerbahçe’yi kendi programımda ağırladım. Amacım Fenerbahçe’ye yardım etmekti. Aziz Yıldırım’a bayılıyordum da ondan bunu yapmadım! Kendi başkanlığında Acun çok iyi, sonra Acun çok kötü! Çok komik ya! Takımıma destek oluyorum, aşığım bu renklere. Elimden geleni yapıyorum. Ali Koç başkan olduğunda aradı ve kampanya yapmamızı istedi. Üç günde 20 Milyon € topladık. Kanalımı Fenerbahçe için kullandım. Benim amacım Fenerbahçe’ye yardım etmek. Beni neden karalıyorsun? Senin karalamanla bana bir şey olmaz.” şeklinde cevap verdi.


“AZİZ YILDIRIM YALAN SÖYLÜYOR!”

Aziz Yıldırım’ın Mourinho konusunda yalan söylediğini iddia eden ve Yıldırım’ın dünyaca ünlü teknik direktör ile görüşme yapamadığını söyleyen Ilıcalı, “Aziz Yıldırım’ın Jose Mourinho olayı komple yalan! Üç gün görüşemediler, irtibat kuramadılar! Mourinho, bizimle görüştükten sonra telefon değiştirdi! Ulaşamadılar! Anlşama falan yok! Londra’da görüşmüşler, Mourinho da Ali Koç’a ve projelere baktı… Adam kabul etti.” dedi.


“KEŞKE BURAYA OTURSA DA 600 MİLYON €’YA CEVAP VERSE”

Aziz Yıldırım’ın kulübü büyük zarara soktuğunu ifade eden Ilıcalı, “Aziz Yıldırım döneminde 600 Milyon € zarar uğradı kulüp! Aziz Yıldırım’ın alacağı yok! Paranı al git, 600 Milyon € batır, sonra gel ve yeniden başkanlık yap! Bir de üstüne devamlı posta koyuyor! O dönemler geçti, insanlar böyle bir insan görmek istemiyor. Ona FETÖ’cü, buna Adnan’cı diyor… Bunları yapıp başkanlığa aday olabiliyorsan, bunlara cevap vereceksin! Keşke buraya otursa da 600 Milyon €’ya cevap verse! Aziz Yıldırım böyle bir tartışmaya giremez! Konuşamaz! Ali Koç ile tartışmaya çıksın canlı yayında, hiçbir şey bilmediğimi söyleyeceğim!” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x